KONST / Litografier / Färglitografi 16152032
nr 1615 2032
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Sydländskt landskap. Signerad, numrerad 232/310. Färglitografi, bildmått: 38x54 cm, yttermått inklusive ram: 56x73 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:48:00
700 kr
800 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow